Кожен з нас мріє жити в заможній та успішній країні, мати європейський рівень життя, бути впевненим у майбутньому. Водночас, одна людина просто чекає на зміни, інша – навпаки, сама ініціює та реалізує такі зміни. Номінація «Місцеве самоврядування – це ми!» і заснована, щоб знаходити та підтримувати найбільш активних, талановитих, чутливих до перетворень та новацій, допитливих та наполегливих.
П'ять років тому оргкомітет Міжнародного дитячого телевізійного фестивалю «Дитятко» спільно з Радою Європи заснували спеціальну номінацію «Місцеве самоврядування – це ми!». В кожній вашій програмі, що надійшли на конкурс, міститься безліч ідей: як покращити шкільне життя, прикрасити рідне село чи місто, зробити його охайнішим тощо.
Небайдужість учасників до життя своїх громад, бажання перетворити власні населені пункти у місця, де затишно й комфортно жити, ваші активність та ініціативність, любов до рідного краю спонукали збільшити призовий фонд у П´ЯТЬ разів!
Можливість відвідати Штаб-квартиру Ради Європи (м. Страсбург, Франція), ознайомитись з діяльністю цієї поважної міжурядової організації та взяти участь у її заходах, поспілкуватись з молоддю інших країн у 2016 році отримають не лише автори роботи-переможця, а й автори робіт, що посядуть 2 та 3 місця.
1 Місце – Диплом, Кубок, запрошення 4 авторів роботи-переможця до Штаб-квартири Ради Європи
2 Місце – Диплом, запрошення 3 авторів роботи до Штаб-квартири Ради Європи
3 Місце – Диплом, запрошення 2 авторів роботи до Штаб-квартири Ради Європи
Крім того, у 2016 року у номінації "Місцеве самоврядування - це ми!" запроваджено додаткову почесну нагороду - Приз глядацьких симпатій, студія-володар якого отримає електронні гаджети з логотипом Ради Європи.
Усі фіналісти також будуть запрошені до Києва на церемонію нагородження переможців щорічного національного конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» 2016 року.
Обов'язкова умова для участі у номінації «Місцеве самоврядування – це ми!» - виконання конкурсної роботи авторами шкільного віку, дитячою студією, гуртком тощо або у співпраці з ними.
Розкажіть у своїх роботах про місцеве самоврядування у вашій громаді.
Ви можете запропонувати власне бачення завдань та можливостей місцевого самоврядування. Не варто боятися цього - почніть розмову з простого:
- Самоврядування: що ми знаємо про це?
- Самоврядування: як це працює?
- Самоврядування: що ми можемо зробити для цього? Як збільшити участь молоді у вирішенні питань місцевого значення, розбудові своїх громад?
- Самоврядування: як удосконалити? Як сьогодні відбувається реформування місцевого самоврядування в Україні? Які успіхи досягнуто? Що ви знаєте про добровільне об’єднання та співробітництво громад?
Термін приймання заявок – до 30 червня 2016 року.
Доведіть, що молодь спроможна бути провідником реформ в Україні та будувати своє майбутнє!
Додаткова інформація — на офіційному сайті Міжнародного дитячого телевізійного фестивалю «Дитятко» (http://fest.dytiatko.org.ua)
|