Безкоштовний хостинг uCoz
Публічна інформація
Депутатський корпус
Sinoptik.UA
Статистика

Доступ до публічної інформації

ДО УВАГИ!
  ВЕЛИКОКАРДАШИНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ,

П О В І Д О М Л Я Є:

Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» надання Великоккардашинською сільською радою такої інформації здійснюється у відповідь на інформаційний запит.
Публічною є відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень.

Запит на отримання публічної інформації подається до сільської ради на ім'я сільського  голови і може бути індивідуальним або колективним, в усній або письмовій формі (поштою, факсом, електронною поштою) і підлягає реєстрації та розгляду інформаційного запиту, підготовки та надання відповіді на нього, контролю за дотриманням термінів його виконання у виконавчому апараті  Великокардашинської сільської ради.

При цьому повинно бути вказано:
– ім’я та прізвище запитувача, поштова адреса або адреса електронної пошти, номер контактного телефону;
– опис інформації, яку отримувач хотів би отримати (вид, назву, реквізити чи зміст документу, щодо якого зроблено запит);
– підпис і дату.


Направлення інформаційного запиту
Усно: телефон/ф
акс (05539) 32 4 75 
Письмово: 75610 Херсонська область, Голопристанський район, с. Велика Кардашинка, вул. Миру, 19, Великокардашинська сільська рада (помітка на конверті «Публічна інформація»).
Електронна пошта: Kardashinka@ukr.net

Відповідь на інформаційний запит має бути наданою не пізніше п’яти робочих днів з дня отримання запиту. У разі, якщо запит стосується великого обігу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних, строк розгляду запиту може бути продовжено до 20 робочих днів з обґрунтуванням такого продовження.


Відмова у задоволенні запиту на інформацію
Великокардашинська сільська рада, як розпорядник інформації має право відмовити в задоволенні запиту у випадках, передбачених статтею 22 Закону України «Про доступ до публічної інформації», зокрема:
– сільська рада не володіє і незобов’язана відповідно її компетенції, передбаченої законодавством, володіти інформацією, щодо якої зроблено запит;
– інформація, що запитується, належить до категорії з обмеженим доступом відповідно до частини другої статті 6 зазначеного закону;
– особа, яка подала запит на інформацію, не оплатила передбачені статтею 21 Закону фактичні витрати, пов’язані з копіюванням або друком;
– не дотримані вимоги щодо форми запиту на інформацію.
Відповідно до статті 23 Закону, рішення, дії чи бездіяльність розпорядників інформації можуть бути оскаржені до керівника розпорядника або суду відповідно до чинного законодавства. 

 

УКРАЇНА

 ВЕЛИКОКАРДАШИНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ


 
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
 
від 23.12.2011  № 155
 
с. Велика Кардашинка
 
Про доступ до публічної інформації
 
 

На виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» №2939/VІ від 13.01.2011, Указу Президента України «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації» №547 від 05.05.2011, керуючись ст. 42 Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»


1.         Призначити Васильєву Людмилу Миколаївну, секретаря сільської ради, відповідальною за організацію в сільській раді роботи щодо доступу до публічної інформації та надання витребуваної інформації.

2.         Організація доступу до публічної інформації здійснюється у відповідності до Положення про доступ до публічної інформації у Великокардашинській сільській раді (додається).

3.         З метою оперативного прийняття та опрацювання запитів щодо надання публічної інформації, встановити графік чергування відповідальних працівників на телефонній лінії та в приміщенні сільської ради:

понеділок – Васильєва Людмила Миколаївна , секретар сільської ради;

вівторок – Піскун Олег Васильович, секретар-друкар сільської ради;

середа – Питомець Алевтина Олександрівна, спеціаліст з земельних питань;

четвер – Власенко Ірина Дмитрівна, головний бухгалтер;

п’ятниця – Філіпова Олена Валеріївна, заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради;

 

4.         Визначити кабінет секретаря сільської ради (с.Велика Кардашинка, вул.Миру, 19, тел./факс 3-24-75), як місце роботи запитувачів інформації з документами та їхніми копіями.

5.         Заступнику сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Філіповій Олені Валеріївні, секретарю сільської ради Васильєвій Людмилі Миколаївні, головному бухгалтеру сільської ради Власенко Ірині Дмитрівні, спеціалісту з земельних питань Питомець Алевтині Олександрівні – відповідно до посадових інструкцій, забезпечувати своєчасну підготовку проектів рішень сесій та виконавчого комітету, розпоряджень сільської ради та своєчасно оприлюднювати їх,  відповідно положення , що додається - на інформаційних стендах, в мережі Інтернет та засобах масової інформації.

6.         Секретар –друкарю Піскун Олегу Васильовичу контролювати письмові запити, які надходять на електрону пошту та терміни оприлюднення публічної інформації .  

7.         Дане розпорядження затвердити на черговій сесії сільської ради.

8.         Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

  

Сільський голова                                                                           О.І. Чухрай

 

Публічна інформація

 

Пошук
Історичні пам'ятки

На території Великокардашинської територіальної громади є безліч історичних памяток.

Докладніше...

Офіційні сайти
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Календар
Календар України
Курс валют
курс доллара к гривне
banker.ua

Власник сайту: Великокардашинська сільська рада © 2008-2021

вул. Миру, 19, с. Велика Кардашинка, Голопристанський р-н, Херсонська обл., 75610,
Тел./факс (05539) 3-24-75, тел. 3-24-42, 3-24-95, 4-05-22
Е-mail: kardashinka@ukr.net